Güvenilir

S Health

milaupv
55.92MB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 5.1.1.0005 2 yıl önce

S Health açıklaması

S Health provides core features to keep up your body fit and healthy. It will record and analyze your daily activities and habits to help maintain successful diet and lead healthy lifestyle.Whether you walk or run, hike or bike, play indoor or outdoor sports, you can add and track the various physical exercises and activities in a single step using the various built-in trackers. You can also record your step count activity using Pedometer.S Health helps to create a balanced lifestyle pattern by recording a variety of information like your food, caffeine and water intake details.

Provide your daily snacks, food, water and caffeine intake and track your diet and weight on the go while staying comfortable using the sleep & stress tracker.Manage health and environmental records such as heart rate, blood pressure, blood glucose levels, stress, weight & SpO₂ using built-in sensors and third party devices.Trackers enable user to easily and quickly check meaningful data based on user preferences. The intuitive charts, helpful tips and physical exercise programs guide you to achieve your fitness and diet goals. You can also personalize your Dashboard by adding or removing Goals.Manage your fitness activities, track your weight and monitor your diet using Samsung Galaxy and Gear devices.The App supports all Samsung smartphones starting from Galaxy S3 onwards and includes Non-Samsung Android smartphones as well.Exercise programs such as Baby steps to 5K, Run 5K and so on are available to take your running to the next level and you will be guided via voice prompts during workout. You can also listen to music while doing your physical exercises.Compete with your friends and check your ranking. You can compete with your friends in the address box once your Samsung account is registered. On "together" section, you can select your own competitor and compare your steps with people of different age group across the globe.

Check daily health news of your preference with customized news feed. Keep your body strong and healthy with tips offered by health professionals.

Discover the best health and fitness apps that can connect with S Health. Many health apps including , 'Technogym' and 'Coach by Cigna' can be linked with S Health. You can track and manage your diet, health and exercise data from each App in one place.Tablets and some mobile devices may not be supported. Some functions may not be available based on regions/service providers/devices. S Health requires Android OS 4.4 or above.S Health supports over 70 languages, including English, French, and Chinese. An English language version is available for the rest of the world.

Please note that S Health is intended for fitness and wellness purposes only and is not intended for use in the diagnosis of disease or other conditions, or in the cure, mitigation, treatment, or prevention of disease.

S Health protects your private health data securely. All Samsung Galaxy models released after August 2016, starting with Galaxy Note7, Knox enabled S Health service will be available. Please be noted that Knox enabled S Health service will not be available from rooted mobile.

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">S Health vücudunuzun zinde ve sağlıklı tutmak için temel özellikleri sağlar. Bu kayıt ve başarılı diyet korumaya yardımcı olmak ve sağlıklı bir yaşam kurşun günlük faaliyetleri ve alışkanlıkları analiz edecektir.

 

Siz veya çalıştırmak, yürüyüş ya da bisiklet yürümek ister, kapalı veya açık spor çeşitli yerleşik izci tek bir adımda çeşitli fiziksel egzersizler ve faaliyetleri ekleyebilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca Adımsayar'ı kullanarak adım sayısı etkinliğini kaydedebilirsiniz.

 

S Health gıda, kafein ve su alımının ayrıntıları gibi çeşitli bilgilerin kaydederek dengeli bir yaşam tarzı desen oluşturmak için yardımcı olur.

Günlük atıştırmalıklar, gıda, su ve kafein alımını sağlamak ve uyku ve stres izci kullanarak rahat kalırken hareket halindeyken diyet ve kilo izleyebilirsiniz.

 

sağlık ve yerleşik sensörleri ve üçüncü parti cihazları kullanarak kalp hızı, kan basıncı, kan glikoz düzeyleri, stres, kilo ve SpO₂ gibi çevresel kayıtları yönetin.

 

Izci kolayca ve hızlı bir şekilde kullanıcı tercihlerine göre anlamlı verileri kontrol etmek kullanıcı etkinleştirin. Sezgisel çizelgeleri, yararlı ipuçları ve fiziksel egzersiz programları fitness ve diyet hedeflerine ulaşmak için rehberlik. Ayrıca ekleyerek veya Gol kaldırarak Dashboard kişiselleştirebilirsiniz.

 

, Fitness faaliyetlerini yönetmek Kilonuzu izlemek ve Samsung Galaxy ve Dişli cihazlarını kullanarak diyet izlemek.

 

App itibaren Galaxy S3 başlayarak tüm Samsung akıllı telefonlarını destekler ve Non-Samsung Android yanı sıra akıllı telefonlar içerir.

 

böyle devam Bebek 5K, Çalıştır 5K adımlar gibi egzersiz programları sonraki seviyeye çalışan almak için kullanılabilir ve ses egzersiz sırasında uyarır via yönlendirileceksiniz. Fiziksel egzersizler yaparken ayrıca müzik dinleyebilirsiniz.

 

Arkadaşlarınızla yarışın ve sıralamasını kontrol edin. Samsung hesabınız kayıtlı olduğu bir kez adres kutusuna arkadaşlarınızla rekabet edebilir. "Birlikte" bölümünde, kendi yarışmacıyı seçebilir ve dünya genelinde farklı yaş grubundaki insanlar ile adımları karşılaştırın.

özelleştirilmiş haber besleme ile tercihinize günlük sağlık haberleri kontrol edin. Güçlü ve sağlık profesyonelleri tarafından sunulan ipuçları ile vücudunuzu sağlıklı tutmak.

S Health ile bağlanabilir en iyi sağlık ve fitness uygulamaları keşfedin. , 'Technogym' ve 'Cigna'yla tarafından Coach' dahil olmak üzere birçok sağlık uygulamaları S Health ile bağlantılı olabilir. Izlemek ve tek bir yerde her App diyet, sağlık ve egzersiz verilerini yönetebilirsiniz.

 

Tabletler ve bazı mobil cihazlar desteklenmiyor olabilir. Bazı işlevler bölgeler / hizmet sağlayıcılar / cihazlara göre mevcut olmayabilir. S Health Android OS 4.4 veya üzeri gerektirir.

 

S Health İngilizce, Fransızca ve Çince olmak üzere 70'den fazla dili destekliyor. Bir İngilizce dil sürümü dünyanın geri kalanı için kullanılabilir.

S Sağlık sadece fitness ve wellness amaçlıdır ve hastalık veya diğer koşullar, ya da kür, hafifletilmesi, tedavisi veya hastalıkların önlenmesinde tanısında kullanılmak üzere tasarlanmamıştır unutmayın.

S Health güvenli bir şekilde özel sağlık verileri korur. Ağustos 2016 sonrasında yayımlanan tüm Samsung Galaxy modelleri, Galaxy Dipnot 7 ile başlayan, Knox S Sağlık hizmeti sunulacak sağladı. Knox S Sağlık hizmeti köklü mobil kullanılabilir olmayacaktır etkin belirtmek ediniz.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

S Health için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4
2
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0

S Health üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
S Health hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

S Health ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 1
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 457.43k 270.77M

APK hakkında S Health bilgi

APK Sürüm 5.1.1.0005
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)


İndirme: S Health APK
İndir